Argjentinë, magjia në roveshatë e Pereyras (VIDEO)
Protagonisti kryesor i javës më të fundit të kampionatit argjetninas është pa dyshim Cesar Pereyra. Në fitoren 2-0 të Belgranos së tij kundër Racing Avellanneda, sulmuesi 31-vjeçar ka shënuar një supergol në roveshatë, por edhe festimi ishte po aq i bukur.

Shikoni videon e mësipërme dhe shijoni golazon. /albeu.com/

Shtuar më 01/10/2013, ora 16:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori