Aromë bavareze në Katalunjë (VIDEO)
Edhe pse vijnë pas një fitore bindëse 4-0 në "Allianz Arena" dhe me një këmbë në finalen e "Wembley", tifozët e Bayern Munchen sërish nuk e kanë lënë vetëm ekipin e tyre të zemrës për gjysëmfinalen e sotme kundër Barcelonës. Mijëra tifozë abavrezë kanë udhëtuar për në Katalunjë ku disa orë para ndeshjes kanë filluar festën nëpër rrugë ashtu siç dinë vetëm ata.

Ata janë të sigurtë se Bayern kalon në finale madje edhe që fitojnë sot në "Camp Nou". /albeu.com/
Shtuar më 01/05/2013, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori