Arsenal dyfishon rezultatin përballë United (VIDEO)
Arsenal ka arritur të dyfishojë shifrat përballë United falë një penalltie të goditur saktë nga Ambameyang.

Penalltia e shkaktuar nga mesfushori Freed është kthyer në gol në minutën e 68’.

Manchester United duket i pafuqishëm për ti ballë Arsenalit i cili duket mjaft i karikuar ndeshjen e sotme.

Ky gol I jep qetësinë topçijve edhe pse jemi në Premier League dhe kemi parë shpesh përmbysje të çmendura.
Tani po luhet minuta e 75’./albeu.com/
Shtuar më 10/03/2019, ora 19:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori