Arsenal kalon në avantazh ndaj BATE Borisov (VIDEO)
Arsenali ka kaluar në avantazh ndaj BATE Borisov në "Emirates Stadium".

Është shënuar një autogl nga mbrojtësi Zakhar Volkov në minutën e 4'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 10'. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori