Arsenal me sytë nga krye-golashënuesi i Francës (VIDEO)
Trajneri francez i Arsenal, Arsene Wenger po vëzhgon prej kohësh disa prej bashkëatdhetarëve të tij. Veçanërisht, tekniku francez po monitoron Olivieri Giroud, sulmuesi 25-vjeçar i Montpellier dhe aktualisht kryegolashenuesi i Ligue 1 në Francë.

Nëse sulmuesi aktual i topçinjëve, Robin Van Persie do të largohej sezonin e ardshëm (Barcelona, Real Madrid apo Manchester City), francezi do të ishte zëvëndësuesi ideal për hollandezin.

Olivieri Giroud ndiqet prej kohësh edhe nga klubet e Newcastle dhe Napoli. /albeu.com/

<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/dic42t_2Irg?version=3&hl=en_US&rel=0">param><param name="allowFullScreen" value="true">param><param name="allowscriptaccess" value="always">param>youtube.com/v/dic42t_2Irg?version=3&hl=en_US&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" width="480" height="360" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true">
Shtuar më 04/02/2012, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori