Arsenal nis përmbysjen përballë Rennes (VIDEO)
Topcijtë e londrës kanë arritur të shënojnë një gol mjaft të rëndësishëm që në minutat e para të ndeshjes.

Ka qenë sulmuesi Aubameyang ka konkluduar në gol një aksion mjaft të bukur që në minutën e 5’.

Arsenalit i duhet dhe vetëm një gol për të qenë ato ekipi që mund te kualifikohet. /albeu.com/

Shtuar më 14/03/2019, ora 21:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori