Arsenal nuk ndal, shënon edhe golin e tretë ndaj Vorsklas (VIDEO)

Arsenali ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Vorsklas në "NSC Olimpiyskiy".

Ai që ka shënuar është talenti 19-vjeçar, Joseph Willockminutën e 41'.

Ndeshja po zhvillohet dhe lhen sekondat e fundit të pjesës së parë. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2018, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori