Arsenal shënon dy gola të shpejtë ndaj Watfordit (VIDEO)
Arsenali ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Watford në 'Emirates Stadium".

I pari është shënuar autogol nga Cathcart në minutën e 81', ndërsa të dytin e shënoi Mesut Ozil në minutën e 84'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 88'. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori