Arsenal shënon edhe golin e katërt ndaj Bournemouth (VIDEO)
Arsenal ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Bournemouthit.

Ai që ka shënuar është sulmuesi, Aubameyang në minutën e 59'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 64'. /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2019, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori