Arsenal shënon edhe golin e tretë ndaj BATE Borisov (VIDEO)
Arsenal ka shënuar edhe golin e tretë ndaj BATE Borisov në "Emirates Stadium".

Ai që ka shënuar është mbrojtësi grek Sokratis në minutën e 60'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 65'. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori