Arsenali ngec pas 11 fitore radhazi (VIDEO)
Arsenali ka ngecur pas 11 fitore radhazi në të gjitha kompeticionet.

Top-çinjtë barazuan 2-2 me Crystal Palace, ndeshje e vlefshme për javën e 10 të Premier Leagues.

Të parët në avantazh kaluan vendasit me golin e Milvojevic në minutën e 46' nga pika e bardhë e penalltisë.

Në pjesën e dytë Arsenali përmbys gjithçka me: Xhaka (51') dhe Aubameyang (46').

Por Crystal Palace barazon përsëri me Milvojevic në minutën e 83' po nga penalltia.

Pas këtij barazimi Arsenali renditet në vendin e 4 me 22 pikë, ndërsa Crystal Palace në vendin e 14 me 8 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2018, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori