Arsenali nuk gabon, fiton bindshëm ndaj Evertonit (VIDEO)
Arsenal ka mposhtur sot Evertonin me rezultatin 2-0 në "Emirates Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 6 të Premier Leagues angleze.

Golat për Gunnersat i shënua dy sulmuesit më të mirë të skuadrës.

Lacazette (56') dhe Aubameyang (59') i dhanë fitoren "Top-çinjëve" ndaj Evertonit.

Pas kësaj fitoreje Arsenlai renditet në vendin e 6 me 12 pikë, ndërsa Evertoni në vendin e 12 me 6 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2018, ora 18:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori