Arsenali nuk përmbahet, shënon edhe golin e dytë ndaj Evertonit (VIDEO)

Arsenali ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Evertonit në "Emirates Stadium".

Këtë herë është Pierre-Emerick Aubameyang në minutën e 59'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 64'. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2018, ora 18:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori