Arsenali pranë akordit me talentin e Barcelonës
Arsenali është pranë akordit me Barcelonën për mesfushorin Denis Suarez, njofton Sky Sport Italia.

Spanjolli ka luajturën nën urdhrat e trajnerit të Arsenalit, Unai Emeryt, në të kaluarën,te Sevilla, teksa tashmë është pranë ribashkimit me të në Londer.

Ndërkohë për Suarezin interesim kishin shfaqur interes edhe klubet italiane Milan dhe Roma. Ai nuk po gjen hapsira te Barca tekskonkurenca në sulm me Coutinhon dhe Dembelenë kanë detyruar 24 vjecarin të largohet nga Camp Nou. /albeu.com/

Shtuar më 05/01/2019, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori