Astori golin e fundit në karrierë e ka shënuar fiks 2 muaj para vdekjes (VIDEO)
Davide Astori e ndjeu për herë të fundit shijen e golit në të njëjtën ditë, kur pas dy muajsh nuk do jetonte dot më.

Italiani golin e fundit e ka shënuar me datë 4 janar, që korespondon fiks sot e dy muaj më parë. Italiani atë e ka shënuar kundër Veronës.

Ju ftojmë ta ndiqni golin dhe festën e të ndjerit. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2018, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori