Atalanta barazon rezultatin ndaj Milanit (VIDEO)

Atalanta ka barazuar rezultatin ndaj Milanit në "San Siro".

Autori i këtij goli është Papu Gomezminutën e 54'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe Milani do të kërkoj përsëri golin e avantazhit. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2018, ora 19:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori