Atalanta barazon rezultatin përballë Sassuolos (VIDEO)

Atalanta është skuadra e cila ka bërë surprizën këtë sezon në Seria A dhe është shumë pranë një vendi në Champions.

Ndeshje e sotme përballë Sassuolo nuk nisi miri pasi Berardi dod kalonte skuadrën e tij në avantazh në minutën e 19’ ndërsa për të barazuar për Atalantan do të shënonte goleadori Zabata në minutën e 35’.

Vendasit do të kërkojnë fitorën këtë ndeshjen për të suguruar një vend në Champions. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2019, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori