Atalanta befason Milanin (VIDEO)
Atalanta ka shokuar Milanin duke kaluar në avantazh në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia".

Ai që ka shënaur është futbollisti Freuler në minutën e 33'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 38. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 21:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori