Athletic Bilbao shokon Realin (VIDEO)

Athletic Bilbao ka kaluar në avantazh ndaj Real Madridit në "San Mames".

Ai që ka shënuar është sulmuesi Iker Muniain në minutën e 32'.

Ndeshja po vazhdon dhe është minuta e 35'. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori