Atletico 5 gola, për +5 nga Reali (VIDEO)
Atletico Madrid ka “shatërruar” Betisin me rezultatin 5-0, në një ndeshje që akoma pa filluar mirë vendasit kalojnë në avantazh me Torres (11 sek).

David Villa është rikthyer tek goli pasi nuk shënonte që më 14 shtatore, madje me dopietë (53’, 56’), Diego Costa shënon golin e katërt ndërsa Gabi vulos takimin 5-0.

Më këtë fitore Atletiko shkon në kuotën e 27 pikë -1 nga Barcelona dhe +5 nga Reali.

/albeu.com/

Shtuar më 27/10/2013, ora 23:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori