Atletico Madrid fiton me përmbysje ndaj Monacos (VIDEO)
Pëlqej
Atletico Madrid ka fituar me përmbysje kundër Monacos në "Stade Louis II".

Të parët që kalonin në avantazh sihin vendasit me golin e Grandsir në minutën e 18'.

Por spanjollët përmbysin rezultatin me Costan (31') dhe Gimenez (45+1').

Pas kësaj fitoreje Atletico renditet në vendin e 1 me 3 pikë, ndërsa Monaco në vendin e 3 me 0 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2018, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori