Atletico Madrid fiton minimalisht ndaj Copenhagenit dhe kualifikohet më tutje (VIDEO)

Atletico Madrid ka fituar edhe në ndeshjen e dytë ndaj Copenhagenit me rezultatin minimal 1-0 në "Wanda Metropolitano.

Goli u shënua nga silmuesi francez, Kevin Gameiro që në minutën e 7'-të.

Edhe në ndeshjen e parë madrilenët fituan me rezultatin 4-1.

Pas kësaj fitore Atletico kualifikohet në mes 16-të skuadrave më të mira të kompeticionit. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2018, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori