Atletico rimerr kreun, e nderon sërish Suarez (VIDEO)
Atletico Madridika siguruar fitoren 1-2 në fund ndaj Alavesit.

Marcos Llorente zhbllokoi rezultatin pas asistimit të Suarezit (41′), por Alaves nuk u dorëzua dhe barazuan shifrat kur Felipe shënoi autogol dhe derisa pritej fishkëllima e gjyqtarit, në skenë doli Luis Suarez i cili realizoi (90').

Me këtë fitore, Atl Madrid përsëri rimerr kreun me 38 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2021, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori