Atleticos i mjaftojnë 4 minuta për të përmbysur gjithçka ndaj Sevillas (VIDEO)

Goli në minutën e 19' nga de Jong tronditi jo pak vendasit që filluan të reagonin.

Morata u tregua i saktë nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 32' dhe më pas Felix përmbys gjithcka në minutën e 36'. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2020, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori