Atletiko fiton 3:0 përballë Elche-s (VIDEO)
Atletiko Madrid ka mundur të shënojë fitoren e rradhës në La Liga.

Kampionët në fuqi të Spanjës kanë mposhtur me rezultatin e thellë 3:0 Elche-n.


Golat për Atleticon i shënuan Griezman (55’ dhe 77’) dhe Garcia (63’).

Pas kësaj fitoreje, Atletiko renditet në vendin e tretë me 72 pikë katër më pak se sa Reali në vendin e dytë dhe shtatë më shumë se Valencia në vendin e katërt. /albeu.com/

Shtuar më 25/04/2015, ora 20:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori