Autogol nga frika (VIDEO)
Edhe komentatori nuk ka mëshirë për Hassan Hissein, 19-vjecarin e kombëtares Ciad. Frika se mos kundërshtari i merrte topin nga këmbët dhe bënte gol e ka detyruar atë të bëjë autogol. Shihni gafën më të madhe të jetës së tij. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2012, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori