Autogoli i çmendur në Greqi, mbrojtësi serb nuk i beson syve (VIDEO)

Pas fitores 0-1 në stadiumin “Karaiskaqis” të Olimpiakosit, ekipi i PAOK-ut u ngjit në krye të Superligës greke, por ajo që ka bërë bujë është goli që i dha fitoren ekipit nga Selaniku.

E në fakt, gjithçka erdhi si dhuratë nga autogoli sa i çuditshëm, aq edhe qesharak i Vukoviç.

Mbrojtësi serb, në tentativë për të larguar topin që gjendej pranë vijës fatale, e godet atë me shumë forcë, por për fat të keq pa i dhënë drejtimin tjetër, dhe e shtyn për në rrjetën e tij.
Shtuar më 01/10/2018, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori