Autogoli i viti! Komentatori Arab "tërbohet" live (VIDEO)
Futbolli sjell gjithmonë emocione ku ndërthuren gëzimet por edhe hidhërimet. Nuk mungojnë as momentet gazmore si dhe autogolat.

Në një ndeshje midis dy skuadrave në Emirateve të Bashkuara Arabe është shënuar një nga autogolat më spektakolar. Një futbollist mendon të largojë topin nga zona, por çuditërisht, godet si për të shënuar dhe topin shkon në mënyrë fantastike në rrjetë.

Autogoli ka habitur edhe vetë komentuesit e futbollit i cili live befasohet nga ky veprim i futbollistit.
Shtuar më 23/12/2019, ora 19:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori