Avdijaj shënon dhe feston si CR7 (VIDEO)
Sulmuesi shqiptar Donis Avdijaj ka shënuar nëj gol të shkëlqyer për skuadrën e tij Sturm Graz.

Talenti kuqezi dyfishoi rezultatin në ndeshjen kundër Altach pas një aksioni vetjak të shkëlqyer.

Por më i bukur se goli ishte festimi i tij. Ai shkoi pranë tifozëve dhe festoi si ylli portugez Cristiano Ronaldo. /albeu.com/
Shtuar më 12/04/2015, ora 11:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori