Baby-talenti i Romës, 9 vjeç dhe më i mirë se Messi? (VIDEO)
"Messi i ri". Kështu e quajnë baby-talentin e ndjekur shumë nga Barcelona dhe Real Madrid muajt e fundit. Pietro Tomaselli, 9 vjeç, i cili ka një kanal zyrtar në YouTube ku tregon të gjithë klasin e tij, është tashmë pjesë e Romës pas aventurës te Anderlecht.

Djaloshi ka shumë fansa në internet, madje një prej tyre ka postuar një video ku krahason aftësitë e tij me ato të Lionel Messit dhe pyet: "Kus është më i mirë?. Një pyetje që do kohë të marrë përgjigje.../albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 12:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori