Bale i jep qetësinë Realit (VIDEO)
Real Madrid po shkon drejt fitores së parë nën drejtimine Zinedine Zidane.

Los Blancos kanë shënuar dhe golin e dytë ndaj Celta Vigos, në ndeshjen që po zhvillohet në Santiago Bernabeu.

Autori i golit që i dha qetësinë madrilenve ishet Uellsiani Gareth Bale në minutën e 82. /albeu.com/


Shtuar më 16/03/2019, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori