Balotelli-Liverpool, "dashuri" që në muajin e parë (VIDEO)
Pëlqej
Mario Balotelli një muaj te Liverpool. Dhe sulmuesi italian nuk mund të rrinte pa e kujtuar, mbi të gjitha pas fitores dramatike në Capital One Cup ku shënoi 2 penallti.

Ish lojtari i Milanit mbërriti në "Anfield Road" më 25 gusht dhe vetëm dje ka bërë plot një muaj te "The Reds", një muaj që sipas tij ka qënë i mrekullueshëm edhe falë tifozëve.

"Ka qënë një muaj i parë i mrekullueshëm te Liverpool. Falemindernit që më keni bërë të ndjehem si në shtëpi", shkruan në Facebook Mario Balotelli. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 12:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori