E FUNDIT/ Makina përplas tre fëmijë që po shkonin në shkollë
Barazohet ndeshja mes Crystal Palace dhe Liverpoolit (VIDEO)
Wshtë barazuar gjithcka mes Crystal Palace dhe Liverpoolit.

Miqtë kaluan të parët në avantazh në fillimin e pjesës së dytë me Mane, por vendasit nuk u pajtuan kurrsesi me rezultatin dhe shtuan marshin duke rrezikuar disa për herë për të gjetur golin e barazimit të cilët arritën tas shënonin në minutën e 82' me Zaha. /albeu.com/
Shtuar më 23/11/2019, ora 17:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori