Barazohet përsëri super sfida Man City vs Tottenaham (VIDEO)
Tottenhami ka arritur sërish ta barazojë rezultatin (2:2) kundër Manchester Cityt, në ndeshjen e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin “Etihad” dhe është e vlefshme për xhiron e dytë të sezonit të ri të Premierligës.

Në minutën e 56-të të ndeshjes, Lucas Moura e barazoi rezultatin, pas një harkimi të mirë nga Erik Lamela, i cili e kishte shënuar golin e parë.

Shtuar më 17/08/2019, ora 19:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori