Barazohet rezultati mes Manchester City-t dhe Real Madridit (VIDEO)
Real Madridi ka arritur të barazojë rezultatin përballë Manchester City-t duke rikthyer edhe njëherë besiminskuadër.

Për madrilenët ka shënuar Benzema në minutën e 28'./albeu.com/
Shtuar më 07/08/2020, ora 21:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori