Barazon Anglia (VIDEO)
Barazimi 0-0 i Anglisë në përballjen kundër Ukrainës e ka lënë këtë përfaqësuese në pozitën e parë të Grupin H, por nuk i ka siguruar kualifikim të hershëm në Botëror.

Të dyja skuadrat luajtën të balancuar gjë të cilën e vërteton edhe rezultati.

Me një pikë të fituar sot, Anglia arrin në 16 pikë dhe ruan pozitën e parë me një pikë më shumë se Ukraina, e cila renditet e dyta. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2013, ora 23:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori