Barça, ja pasuesi i David Villas (VIDEO)
Siç raporton e përditshmja spanjolle "AS", Barcelona duket se e ka gjetur pasuesin e David Villas. "Il Guaje" me shumë mundësi do t’i japë lamtumirën blaugranave në fund të këtij sezoni dhe katalanasit kanë nisur nga puna për t’i paraprirë këtij largimi duke gjetur zëvendësuesin ideal të tij,

Dhe ky është sulmuesi kolumbian i Portos, Jackson Martinez, i cili në 17 ndeshje të Liga Sagres ka shënuar plot 18 gola. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2013, ora 18:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori