Barça në miniaturë, fëmijët dhurojnë spektakël (VIDEO)

Janë mbledhur në një video të vetme bukuritë e Akademisë së futbollit Barcelona. "La Masia", punishtja e talenteve të klubit katalanas është më e mira për momentin në botën e futbollit dhe mes fëmijëve që do të shihni më sipër mund të jenë edhe pasardhësit e Messit, Xavit apo Iniestas, që të tre "pordhim" i kësaj akademie.

Ja pesë golat më të bukur shënuar nga fëmijët blaugrana, duke filluar nga ekipi Benjamin A (datëlindja 2003) e për vijuar me Alevi D. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2013, ora 12:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori