Barça, Suarez "turpëron" Vermaelenin në stërvitje (VIDEO)
Pëlqej
Dy blerjet e kësaj vere për Barcelonën, Luis Suarez dhe Thomas Vermaelen, kanë qënë protagonistë gjatë stërvitjes së fundit të skuadrës katalanase. Uruguajani që erdhi nga Liverpool për 81 milionë euro vazhdon stërvitjen pavarësisht dënimit të FIFA-s dhe për më tepër nuk i ka harruar instiktet prej futbollistiklasit botëror.

Teksa provonin tiki-takan në stërvitje Suarez ia kaloi topin mes këmbëve ish mbrojtësit të Arsenal, gjë që solli ilaritet mes katalanasve. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2014, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori