E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Barça ultimatum Sao Paulos për Douglas (VIDEO)
Barcelona do të mbyllë sa më shpejt tratativat për Douglas, futbollistin e Sao Paulos që ka superuar Juan Cuadradon përsa i përket merkatos blaugrana.

Sipas asaj që shkruan e përditshmja sportive katalanase "Sport", oferta e parë dhe përfundimtare e Barcelonës për futbollistin 24-vjeçar brazilian është 6 milionë euro.

Tani e ka në dorë Sao Paulo: ta pranojë ose jo.../albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 09:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori