Barcelona barazon rezultatin ndaj Gironas (VIDEO)

Barcelona ka vënë barazpeshën në "Camp Nou" ndaj Gironas.

Ai që ka shënuar këtë herë është Gerard Pique në minutën e 63'.

Ndehsja po zhvillohet dhe është minuta e 67'. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori