Barcelona 'djersin' për 3 pikë në Pragë (VIDEO)


Barca ka mposhtur Slavia Pragën në Çeki me rezultat 1-2.

Messi kaloi Barcën në epërsi me një gol në minutën e tretë të ndeshjes.

Rezultatin e barazoi Boril në minutën e 50-të.

Fitoren Barcës ia siguroi autogoli i Olayinka në minutën e 57-të.

Barcelona mban kreun në grupin F me 7 pikë, derisa Inter dhe Dortmundi kanë nga 4 pikë, Slavia Praga është e fundit me 1 pikë.
Shtuar më 23/10/2019, ora 23:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori