Barcelona e pandalshme, shënon edhe golin e tretë ndaj Sevillas (VIDEO)
Pëlqej
Barcelona ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Sevillas në "Camp Nou".

Ai që ka shënuar është Luis Suarez që shënon nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 63'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 68'. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 22:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori