Barcelona e papërmbajtshme, shënon edhe golin e katërt ndaj Gironas (VIDEO)

Pëlqej
Barcelona ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Gironas në "Camp Nou".

Një super aksion nga Blaugranasit, me stilin e tyre Tiki-Taka, që në fund e konktretizuan në gol me anë të sulmuesit Luis Suarez në minutën e 44'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 45'-të. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2018, ora 21:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori