Barcelona e papërmbajtshme, shënon edhe golin e tretë ndaj Celta Vigos (VIDEO)

Pëlqej
Barcelona i shfryhet Celta Vigos si një uragan i furishëm, duke shënuar edhe golin e tretë ndaj miqëve.

Autori i golit është Jordi Alba në minutën e 28'-të që merr një asist perfekt nga Messi.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 30'-të. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori