E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Barcelona kalon në avantazh ndaj Deportivo La Corunas (VIDEO)

Barcelona ka kaluar në avnatazh ndaj Deportivo La Corunas në "Municipal de Riazor".

Ai që ka shënuar është braziliani, Coutinho që ka shënuar në minutën e 7'-të.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 10'-të. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2018, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori