Barcelona kalon në avantazh ndaj Sevillas (VIDEO)
Pëlqej
Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Sevillas në "Camp Nou".

Ai që ka shënuar është Philippe Coutinho në minutën e 2'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 7'. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori