Barcelona merr fitoren e radhës në La Liga (VIDEO)
Ter Stegen shpëton Barcelona.

Skuadra e Koeman ishte duke pësuar golin e barazimit 1-1 dhë në fund shënoi edhe golin e dytë atë të 2-0. Por, ky episod vendosi ndeshjen dhe merita i takon portierit gjerman.

I ndodhur i vetëm me sulmesin kundërshtar teksa mbrojtja e Barcelonas ishte totalisht e pakujdesshme dhe u hap shumë, gjermani qëndroi deri në fund dhe më pas reagoi bukur me refleksin e tij duke neutralizuar një gol të sigurtë.

Shtuar më 24/01/2021, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori