Barcelona mposht Unitedin (VIDEO)
Lionel Messi
Barcelona ka mposhtuar skuadrën angleze të Manchester Unitedin në takimin miqësor të zhvilluar të mërkurën mbërma në Goteborg të Danimarkës.

Ndeshja ka përfunduar me barazim pa gola, ndërsa Barcelona ka arritur të fitojë vetëm pas ekzekutimit të penaltive.

Barcelona dhe United takohen tradicionalisht në ndeshje miqësore, ndërsa fituese e ndeshjes së vitit të kaluar të zhvilluar në SHBA ishin Djajtë e Kuq.

Më sipër shikoni përmbledhjen e ndeshjes dhe penalltitë. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2012, ora 01:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori