Barcelona ngushton rezultatin ndaj Levantes (VIDEO)
Pëlqej
Barcelona ka ngushtuar rezultatin ndaj Levantes në stadiumin "Ciutat de València".

Ai që ka shënuar është mesfushori brazilian, Philippe Coutinho në minutën e 85' nga pika e bardhë e penalltisë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 90'. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2019, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori